Informace o našem sdružení

Jsme sdružení fyzických osob DVStavby.cz, zastíněné stavební firmou. Poskytujeme stavební a výkopové práce, instalaci topení odpadů a vody, instalaci střech a střešních krytin a klempířské práce.

Sdružení zabývající se výhradně stavební činností vesměs ve středočeském kraji. Spolupracujeme s renomovanými firmami, které nám pomáhají při realizaci větších projektů pro naše zákazníky.
Zákaznická Podpora
Můžete se na nás obracet se všemi dotazy a požadavky na naše služby. Jsme připraveni vám odpovědět na obecné dotazy, pomoct s konkrétní výstavbou, nasměrovat Vás k detailním informacím o novostavbách i vyřešit vše kolem objednávek, plateb a fakturací.
Ocenění
Spousta zákazníků byla s námi velice spokojena.Kvalita naší práce je na velice dobré úrovni.Již jsme spoustu staveb dokončily a , naši předchozí zákazníci se na nás stále obracejí a doporučují nás dalším.
Historie Sdružení
Naše sdružení fyzických osob DVStavby.cz má bohatou historii, již máme za sebou několik desítek staveb,možná i stovky.Naše sdružení vám dokaáže jak postavit nový barák , tak vám můžeme pomoci s opravami stávajících staveb. Většinou poskytujeme naše služby v okolí Kladna (a středočeském kraji).Jen v této lokalitě máme spoustu dokončených stavebních prací a to jak novostaveb, tak oprav.
Poslání Sdružení
Našim zákazníkům chceme pomáhat na jejich cestě k uskutečnění jejich stavebních projektů. Nabízíme jim proto ne jen izolované výrobky či služby, ale řešení. Usilujeme o to, abychom dokázali poskytnout takovou službu, kdy zákazník může svobodně vybírat ze široké škály možných řešení nabízejících se na stavebním trhu. Chceme všem zákazníkům umožnit, aby si sami zvolili řešení, které se nejvíce blíží jejich představě o kvalitě a ceně. Nikdy neprosazujeme jeden výrobek či značku a neomezujeme zákazníkovi možnost výběru. V nabídce stavebních materiálů a služeb držíme krok s nejnovějšími stavebními technologiemi a aktivně je uvádíme na trh. Naše podnikání je vždy v souladu se zákony a etikou podnikání, ohleduplné k životnímu prostředí a je založeno na rovnocenném, vzájemně výhodném vztahu.