Naše Projekty

Stavba 1 - Čelechovice
Stavba 1 - Čelechovice Ukázky ze stavby v Čelechovicích, probíhala zde kompletní rekonstrukce střechy. Nanesení oranžové omítky a pokládání zámkové dlažby. Předělání schodů.

Stavba 2 - Švermov
Stavba 2 - Švermov Tato stavba byla dokončena v roce 2010 v rekordním termínu 5 měsíců. Jednalo se o kompletní rekonstrukci včetně dvora a fasády.


Stavba 3 - Partizánská
Stavba - Partizánská Bytový dům nacházející se poblíž hoby marketu Baumax Kladno. Tato stavba byla započata v březnu roku 2010 a s krátkými přestávkami probíhá do dnešních dnů. Současný stav stavby odpovídá požadavkům investora. Bytový dům je připraven na plovoucí podlahy, dveře a vnitřní vybavení dle přání investora a budoucích nájemníků. Konec stavby se předpokládá do léta 2012.


Stavba 3 - Partizánská (Vnitřní Rekonstrukce)
Stavba 3 - Partizánská (Vnitřní Rekonstrukce) Bytový dům nacházející se poblíž hoby marketu Baumax Kladno. Tato stavba byla započata v březnu roku 2010. Současný stav stavby odpovídá požadavkům investora. Bytový dům je připraven na budoucí nájemníky. Stavba byla ukončena. Tato část fotogalerie se věnuje vnitřní rekonstrukci bytových jednotek. Máte možnost porovnat stavbu před a poté.

Ostatní Stavby
Ostatní Stavby Dále máme pro vás ukázky z dalších akcí našeho sdružení, které byly realizovány od roku 2010 do roku 2012 s profesionálním přístupem a kompetentním stavebním dozorem, který také zajišťujeme.